Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Takiej inwestycji w Biskupcu jeszcze nie było. Zobacz FILM z realizacji Osiedla Nowoczesnego

2019-05-17 14:30:00 (ost. akt: 2019-05-17 14:35:04) Artykuł sponsorowany

To pierwsze tak nowoczesne i komfortowe osiedle mieszkaniowe w Biskupcu. Windy w każdej klatce, indywidualne rekuperatory powietrza w standardzie, videodomofony, podziemne hale garażowe, do tego nowoczesna architektura. Wszystko to sprawia, że Osiedle Nowoczesne odniosło sukces i jeszcze przed zakończeniem budowy ostatniego, czwartego budynku, wszystkie 131 mieszkań zostało sprzedanych.

Powstające przy alei Broni Osiedle Nowoczesne, to jedyne w swoim rodzaju osiedle budynków wielorodzinnych w Biskupcu. Z czterech zaprojektowanych budynków w realizacji znajduje się ostatni, który zostanie oddany do końca tego roku. Zwieńczeniem całej inwestycji będzie plac zabaw, który powstanie w centralnej części osiedla. Osiedle zostało tak zaprojektowane, aby ruch aut został skierowany bezpośrednio do podziemnych hal garażowych, do których wjazdy znajdują się na obrzeżu osiedla. To zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo bawiących się dzieci oraz zmniejsza poziom hałasu. Projektując osiedle postawiono na ekologię i energooszczędność, które zapewniają zainstalowane w każdym lokalu rekuperatory powietrza.

Pomysłodawcą i Wykonawcą wszystkich budynków jest Piotr Pachucki i dobrze znana w Biskupcu jego firma Usługi Budowlano-Instalacyjne. Jako Inwestor występuje powstała w ramach rodzinnego biznesu spółka deweloperska Pachucki Development, której Prezesem został Paweł Pachucki. Za sprzedaż mieszkań i obsługę inwestycji odpowiada z kolei firma Broker – Nowe Mieszkania i Domy z Olsztyna.

- Już dziś, na kilka miesięcy przed zakończeniem procesu budowlanego, możemy ogłosić, że inwestycja ta odniosła sukces. Osiedle Nowoczesne cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Biskupca i okolic, o czym świadczy fakt, że wszystkie mieszkania zostały już na nim sprzedane. W imieniu swoim i dewelopera dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście – mówi Piotr Kaczmarczyk, właściciel firmy Broker specjalizującej się w sprzedaży inwestycji deweloperskich.

Spółka Pachucki Development udowodniła tą inwestycją, że może sprawnie i terminowo realizować tak komfortowe budynki, tworzące nowoczesne, kompleksowe osiedla. Potwierdziła także, że również w mniejszych miastach mieszkańcy mogą godnie mieszkać w tak pięknych mieszkaniach. Można się więc domyślać, że nie jest to ostatnie słowo tego Dewelopera...

Zainteresowanych kolejnymi inwestycjami zapraszamy do kontaktu ze Specjalistą ds. sprzedaży mieszkań i kredytów mieszkaniowych Mateuszem Purcha (782 411 611), który pomógł już wielu mieszkańcom Osiedla Nowoczesnego, w spełnieniu marzeń o nowym, własnym ''M''.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia specjalnego filmu, w którym oprowadzamy po Osiedlu Nowoczesnym, rozmawiamy z jego twórcami, a także zaglądamy do wykończonych już budynków i mieszkań.


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages