środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Zima z CKTiS

2019-02-04 18:31:31 (ost. akt: 2019-02-04 18:32:13)

Autor zdjęcia: biskupiec.pl

Dzieci z gminy Biskupiec wzięły udział w bezpłatnych zajęciach organizowanych przez CKTiS.

„Zima w CKTiS” pod takim hasłem przebiegały tegoroczne ferie zimowe w gminie Biskupiec. Pod opieką pedagogów, animatorów i pracowników Centrum dzieci spędzały aktywnie cztery godziny dziennie od poniedziałku do piątku. Przygotowano wiele różnorodnych i kreatywnych zajęć, dzięki którym dzieci nie zmarnowały czasu przed telewizorem lub komputerem. Odbyły się m.in. zajęcia plastyczne, ruchowe, warsztaty teatralne, zajęcia z udzielania pierwszej pomocy. Był kulig z saniami w konnym zaprzęgu, który sprawił dzieciom niezwykłą radość.

Odbył się bal karnawałowy, podczas którego ogromną niespodzianką był udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w strojach ulubionych bohaterów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również wycieczki z dh Krzysztofem Kowalskim. Dzieci poznały ciekawostki z życia miasta i odwiedzały różne interesujące miejsca, w których zbierały pieczątki, by na koniec otrzymać dyplom. Na finał dwutygodniowego odpoczynku aktorzy Olsztyńskiego Teatru Lalek wystawili dla młodych widzów spektakl pt. „Byczek Fernando”.

W czasie ferii atrakcje przygotowała także Miejska Biblioteka Publiczna w Biskupcu. Codziennie wyświetlano tu film, a projekcje przyciągały sporo dzieci i młodzieży.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages