środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Kadra juniorów zagra w Biskupcu!

2019-01-24 14:06:20 (ost. akt: 2019-01-23 14:11:55)

Autor zdjęcia: biskupiec.pl

W dniach 27–31 stycznia w Biskupcu będziemy gościć kadrę narodową juniorów w piłce ręcznej.W dniach 27–31 stycznia w Biskupcu będziemy gościć kadrę narodową juniorów w piłce ręcznej.

Reprezentacja Polski juniorów (ur. w 2002 r. i młodszych) rozegra dwa mecze w hali widowiskowo –sportowej przy Zespole Szkół w Biskupcu. Pierwszy 30 stycznia o godz.18:30, drugi 31 stycznia o godz.12:00. Rywalem biało-czerwonych będą rówieśnicy z Białorusi. Wstęp na to widowisko będzie bezpłatny.

To pierwsze takie wydarzenie w Gminie Biskupiec, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców Biskupca do kibicowania polskiej reprezentacji.

Skład kadry:
1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
2. Bykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Kielce
3. Domagała Damian – KS Viret CMC Zawiercie – SMS Kielce
4. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
5. Kapela Eliasz – MKS CKS-SMS Szczecin – SMS Kielce
6. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – SMS Gdańsk
7. Powarzyński Jakub – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
8. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
9. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
10. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk
11. Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
12. Pinda Aleksander – KS VIVE Kielce
13. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
14. Cichocki Kacper – MKS Brodnica
15. Dragan Alan – MKS Padwa Zamość
16. Krawczyk Paweł – SPR Pogoń 1945 Zabrze
17. Nowak Marcel – Fuchse Berlin Handball GMBH (Niemcy)
18. Pożniak Kornel – LKPR Moto-Jelcz Oława Sp. z o.o.

Zawodnicy rezerwowi:
Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
Lewalski Filip – KS Szczypiorniak Olsztyn
Targoński Robert – KS Szczypiorniak Olsztyn
Bartkowski Jakub – MKS Truso Elbląg
Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
Klamrzyński Oskar – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
Wróbel Gracjan – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Kadra szkoleniowa:
Jurasik Mariusz – trener główny
Bonisławski Jakub – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener asystent
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
do ustalenia – statystyk
Mgłosiek Marta – fizjoterapeuta
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages