środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Mieszkańcy Biskupca o największej inwestycji w regionie [WIDEO]

2017-10-26 15:53:34 (ost. akt: 2017-10-26 16:55:24)
Egger Łopata

Biskupiec-To największa inwestycja w ostatnim czasie w naszym regionie. Za około miliard złotych pod Biskupcem powstanie fabryka płyt wiórowych austriackiej firmy Egger. Już dziś wbicie pierwszej łopaty pod inwestycję.

Egger Łopata Biskupiec-To największa inwestycja w ostatnim czasie w naszym regionie. Za około miliard złotych pod Biskupcem powstanie fabryka płyt wiórowych austriackiej firmy Egger. Już dziś wbicie pierwszej łopaty pod inwestycję.

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Niemiecka firma Egeer ma w planach wybudowanie pod Biskupcem największej w Europie fabryki płyt wiórowych tej firmy, w której pracę znajdzie docelowo 1000 osób. Inwestycja warta miliard złotych budzi w regionie duże emocje.

W środę, 25 października wbito pierwszą łopatę w miejscu, w którym już pod koniec przyszłego roku ma ruszyć ta robiąca wrażenie fabryka.

— Już teraz współpracujemy z ponad 150 polskimi partnerami, a powstająca w Biskupcu fabryka jest w dużej mierze odpowiedzią na rosnące potrzeby lokalnego rynku, a także na rozwój przemysłu meblarskiego i drzewnego w regionie, którego spodziewamy się w nadchodzących latach — mówi Michael Egger, współwłaściciel Grupy EGGER, który razem z zaproszonymi gośćmi dokonał symbolicznego wbicia łopaty na budowie

Spytaliśmy mieszkańców Biskupca co sądzą o nowej inwestycji.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages