Niedziela, 31 maja 2020. Imieniny Anieli, Feliksa, Kamili

Policjanci zawitali do ośrodka w Kruzach

2017-04-07 10:55:05 (ost. akt: 2017-04-07 10:59:06)

Autor zdjęcia: KMP w Olsztynie

Podkom. Robert Stangreciak p.o. Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie i podkom. Tomasz Didjurgeit Komendant Komisariatu Policji w Biskupcu zostali zaproszeni na Otwarte Dni Publicznego Specjalnego Katolickiego Ośrodka Edukacyjno- Wychowawczego w Kruzach. Spotkanie połączone było z Warsztatami Wielkanocnymi, na których policjanci mogli zaprezentować swoje artystyczne zdolności.

W miniony wtorek (04.04.2017) w Publicznym Specjalnym Katolickim Ośrodku Edukacyjno- Wychowawczym w Kruzach odbyły się Dni Otwarte placówki. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. wójt gminy Kolno, sędzia z Wydziału d.s Nieletnich z Sądu Rejonowego w Biskupcu, kurator zawodowy- specjalista d.s. nieletnich, pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jezioranach oraz przedstawiciele Policji- podkom. Robert Stangreciak p.o. Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie i podkom. Tomasz Didjurgeit- Komendant Komisariatu Policji w Biskupcu.

Spotkanie rozpoczęło się występami artystycznymi, na których podopieczni ośrodka zaprezentowali wspaniały taniec z szarfami pt. "Tęczowa Rapsodia" oraz piosenkę "Dobro i pokój, bo świat to my". Wychowankowie wystąpili również w przedstawieniu pt. "Sztuczki Alchemika".

Kolejnym punktem programu były Warsztaty Wielkanocne. Uczestnicy mieli możliwość wykonania wiosennych ozdób z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Zaproszeni goście tworzyli m. in. palmy wielkanocne, ozdabiali świąteczne jajka i tworzyli pisanki z kolorowych tasiemek. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również przystrajanie świątecznych wypieków, które szybko znikały ze stołu.

Źródło: KMP w Olsztynie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. anita47 #2219596 | 94.254.*.* 9 kwi 2017 09:47

    Może lepiej zamiast szwendać się w celu poprawienia wizerunku lepiej zacząć w końcu na serio pilnować porządku na ulicach miast i wsi Warmii. Jak na razie to coraz gorzej się tam dzieje a nie lepiej. Może nie dosłyszą policjanci ? Zalecam mycie uszu codziennie wodą z mydłem.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages