Piątek, 19 lipca 2019. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

XX Turniej Brydża Sportowego w Biskupcu

2017-02-14 13:56:03 (ost. akt: 2017-02-14 13:58:22)

Autor zdjęcia: biskupiec.pl

Najpopularniejszy w regionie turniej brydża sportowego – o Puchar Burmistrza Biskupca – organizowany przez Andrzeja Olczaka, miał swoją jubileuszowa edycję.

Turniej odbył się 12 lutego, tradycyjnie w restauracji Stara Kaflarnia. Tradycyjnie też przyciągnął dużą liczbę graczy – ponad osiemdziesięciu. Wśród nich Danuta Hocheker, mistrzyni świata w brydżu sportowym, od lat pomagająca w czasie turnieju zbierać pieniądze na rzecz opiekującego się niepełnosprawnymi dziećmi biskupieckiego koła PSONI.

Jubileuszowa edycja Turnieju była m. in. okazją do podziękowania wszystkim, którzy na przestrzeni lat angażowali się w ich organizowanie. Specjalne statuetki i listy z podziękowaniami otrzymało kilkanaście osób. – Są to ludzie, którzy nigdy nie odmawiali mi pomocy. Mimo, że część sponsorów otwarcie przyznaje się, że nie dość, że nie umie to i nienawidzi grać w karty – ze śmiechem opowiadał Andrzej Olczak.

Zwycięzcami XX Jubileuszowego Turnieju Brydża Sportowego o Puchar Burmistrza Biskupca zostali Krzysztof Pakuła i Marek Klepacki z Lidzbarka Warmińskiego. Drugie miejsce zajęli Zbigniew Rogowski i Roman Kierznowski, a trzecie – Henryk Borzym i Bernard Pszczoła. Mirosław Cichocki i Danuta Hocheker otrzymali nagrodę specjalną za czwarte miejsce.

Źródło biskupiec.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages