środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Złota Rybka na biskupieckiej scenie

2016-02-10 11:33:33 (ost. akt: 2016-02-10 11:34:02)

Autor zdjęcia: wu-ka

Na początku kwietnia w naszym województwie rozpoczynają się eliminacje rejonowe do XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Zespołów teatralnych O Laur Złotej Rybki.

W konkursie mogą brać udział zespoły dziecięce szkolne, świetlicowe, reprezentujące domy kultury. Konkurs, którego Gala Finałowa odbędzie się 10 czerwca o godz. 9.00 w Biskupieckim Domu Kultury, należy do najstarszych w Polsce.

Wśród młodocianych aktorów byli i tacy, którzy po latach znaleźli zostali profesjonalnymi aktorami w różnych polskich teatrach, a inni pokochali teatr na całe życie. Profesjonalne jury składające się z animatorów kultury, aktorów i dziennikarzy, przyzna Złote, Srebrne i Brązowe Rybki, wyróżnienia oraz cenne nagrody.

Eliminacje, które wyłonią finalistów, odbędą się 8 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Ornecie, 18 kwietnia w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Dobrym Mieście, 29 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sępopolu, 9 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Lubawie, 13 maja w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Barczewie ( pod nazwą O Laur Złotej Kaczki), 18 maja w Morąskim Domu Kultury w Morągu, 20 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Szczytnie, 20 maja w Węgorzewskim Centrum Kultury w Węgorzewie.

Organizatorzy Gali Finałowej w Biskupcu oczekują na wsparcie sponsorów w fundowaniu nagród. Czas prezentacji 15-20 minut. Bliższych informacji udziela Biskupieckim Dom Kultury, ul. Jana Matejki 5, tel. 89 715 26 95.

Władysław Katarzyński
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages